Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна свічок запалювання

Своєчасна заміна свічок дасть змогу уникнути серйозних поломок двигуна, що дасть змогу заощадити вам гроші. Заміна свічок запалювання вважається процесом, який необхідно проводити з певною частотою.

Коли необхідна заміна свічок запалювання

Для того, щоб двигун автомобіля працював без будь-яких перебоїв необхідно проводити своєчасну заміну свічок запалювання. Цей захід можна провести своїми силами, але якщо у вас недостатньо навичок, то найкраще вдатися до допомоги фахівців.

Заміна свічок запалювання вважається процесом, який необхідно проводити з певною частотою. Своєчасна заміна свічок дасть змогу уникнути серйозних поломок двигуна, що дасть змогу заощадити вам гроші. Фахівці рекомендують проводити цю операцію через кожні 30 тис. км пробігу. Однак, збільшити термін заміни можна за допомогою використання іридієвих або платинових свічок.

Для того, щоб зрозуміти, що автомобіль потребує заміни свічок, необхідно запамʼятати такі чинники:

  • поява сажових або масляних відкладень на робочій поверхні свічок;
  • пошкоджуються або оплавляються електроди;
  • пошкодження ізолятора та інше.

У разі виявлення одного з чинників необхідно провести заміну свічок. Не варто відкладати це в довгий ящик.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини