Ми робимо все для Вашого автомобіля

Лампи

Використання світлових приладів і фар Bosch — відмінний приклад того, як досягти більшої безпеки на дороге. Ми пропонуємо найякісніші та інноваційні продукти, починаючи від світлодіодних фар і закінчуючи спеціальними лампами денного світла, що забезпечують оптимальну видимість в будь-який час доби і в будь-яку погоду.

Автомобільні лампи Bosch ─ новий рівень дорожньої безпеки

Яка користь від нової автомобільної освітлювальної системи, коли вона працює на лампах низької якості? Для забезпечення вашої особистої безпеки Bosch пропонує широкий спектр ламп для всіх джерел світла в автомобілі - від фар, стоп-сигналів і покажчиків повороту до ламп освітлення салону і підсвічування приладової панелі.

Всі лампи Bosch відповідають найвищим вимогам якості та безпеки і забезпечують оптимальне освітлення в будь-яких умовах.

На BOSCH CAR SERVICE АВТО-ВИНТ знайдеться ідеальне рішення для будь-яких автомобілів і завдань: від Gigalight Plus 120 з їх чудовою світловіддачою до неймовірно довговічних Longlife Daytime.

Запасний комплект ламп Bosch

Якщо в дорозі перестане працювати лампа, запасний комплект від Bosch під рукою вирішить цю проблему. Більш того: в ряді країн наявність подібного комплекту в автомобілі є обов'язковим. У мережі СТО Бош Авто Сервіс на вибір пропонуються комплект Minibox, вигідно відрізняється зручністю і компактністю, і набір Maxibox, що містить всі запасні лампи, які коли-небудь можуть знадобитися вашому автомобілю.

Фари

При поганій видимості і особливо вночі безпеку водія залежить від будь-якої, навіть найменшої деталі. Повороти в темряві також становлять потенційну небезпеку. Оптимальне освітлення дорожнього покриття особливо важливо для забезпечення швидкої реакції водіїв на непередбачені обставини. Коли на фари автомобіля можна покластися на всі 100%, це не може не радувати. Неважливо, які фари встановлені на вашому автомобілі: світлодіодні, галогенові або ксенонові, в Бош Авто Сервіс завжди із задоволенням проконсультують вас з питань забезпечення безпеки вашої їзди в будь-погоду і час доби.

Задні ліхтарі

Конструкція заднього ліхтаря, незалежно від того, звичайний це стоп-сигнал або світлодіодний ліхтар, може поєднувати більш 20 різних компонентів. Всі вони повинні працювати ідеально, щоб ви могли бути впевнені в тому, що вас видно, що рухається позаду автомобілів. Для своєчасної реакції, особливо при гальмуванні, частки секунди грають критично важливу роль. Це цікаво: світлодіодні стоп-сигнали спрацьовують швидше, ніж звичайні лампи, дозволяючи уникнути небезпечної ситуації ще до її виникнення. Саме з цієї причини фахівці Бош Авто Сервіс вибирають задні ліхтарі Bosch, адже вони гарантують найвищі надійність, функціональність і безпеку.

Додаткові фари

Якщо ви хочете бути впевнені в своїй абсолютній безпеці, гарною ідеєю буде дооснащення стандартного освітлення вашого автомобіля за допомогою додаткових фар. Вони особливо важливі при нічній їзді в віддалених районах, так як допомагають помітити потенційну небезпеку швидше. Компанія Bosch пропонує вам широкий асортимент, який гарантує більш досконале освітлення дорожнього покриття. Але вибрати все одно непросто: ксенонові або галогенні, зі стандартним або вузьким променем? Це цікаво: додаткові фари Bosch, при виробництві яких використовується новітня ксенонова газорозрядна технологія, виробляють в три рази більше світла, ніж галогенні лампи. Більш того, вони випускаються в двох різних світлових профілях: «широкий і довгий» для стандартного променю і «вузький і довгий» для більш концентрованого освітлення дорожнього покриття.

Прожектори та поворотні фари

Тим, хто багато працює вночі, і співробітникам аварійно-рятувальних служб необхідно додаткове освітлення. Компанія Bosch пропонує широке розмаїття продукції і повний асортимент ламп, створених за галогенною, ксеноновим або світлодіодної технології. Насолоджуйтесь перевагами більш високою світловіддачі, збільшеного терміну служби і надзвичайно низького енергоспоживання. Неважливо, чи плануєте ви придбання прожектора з широким променем для ілюмінації великих просторів або поворотних фар з вузьким променем для концентрованого освітлення віддалених об'єктів, ми із задоволенням надамо вам пораду і виконаємо модифікацію автомобіля відповідно до ваших вимог.

Проблискові маячки

Проблискові маячки грають важливу роль в забезпеченні безпеки на дорозі за допомогою оповіщення про потенційні ризики та перешкоди, а також захисту як водія автомобіля, так і інших учасників дорожнього руху. Максимальний сигналізує ефект, проте, може бути досягнутий тільки при використанні високонадійних технологій, що забезпечують видимість автомобіля для всіх учасників дорожнього руху з усіх боків. Саме на таких технологіях побудований весь асортимент Bosch. У ньому представлені різні типи проблискових маячків, при виробництві яких використовуються традиційні галогенні або світлодіодна технології. Ми будемо раді зробити модифікацію вашого транспортного засобу для забезпечення максимального сигналізує ефекту і вашої всебічної безпеки.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини