Ми робимо все для Вашого автомобіля

Свічки запалювання

Без свічок, бензиновий двигун ніколи не заведеться. Пропозиція по свічках від Bosch — це правильний продукт і відповідна технологія для задоволення вимог практично будь-якого автомобіля.

Свічки запалювання Bosch – якість, що встановлює нові стандарти

Виробники автомобілів і мотоциклів, водії і байкери: всі згідні в одному. Всі вони віддають перевагу свічок запалювання Bosch. Це підкріплюється тісною співпрацею між компанією Bosch і провідними виробниками автомобілів. Найвища продуктивність і неперевершена надійність - ось причини популярності цих свічок запалювання. Більш того, вони ідеально відповідають вимогам конкретних двигунів і моделей автомобілів.

Свічки запалювання Bosch – гарантія роботи вашого двигуна

Свічки запалювання є одним з найважливіших компонентів автомобілів з бензиновими двигунами і двигунами, що працюють на газу, оскільки саме вони забезпечують надійність їх запуску. Це, зокрема, має пряме відношення до сучасних систем управління двигуном, де значення свічок запалювання і їх специфічної конструкції постійно зростає.

Традиція, доведена до досконалості

Принцип роботи свічок запалювання неймовірно простий і просто неймовірний. За ізольованому від двигуна провіднику на електрод подається імпульс струму високої напруги, з якого потім проскакує іскра на бічний електрод. Від цієї іскри запалюється суміш

Відповідна свічка запалювання для будь-якої області застосування

Асортимент свічок запалювання Bosch так само різноманітний, як і області їх застосування. Технічно конструкція свічок запалювання ідеально пристосована для задоволення потреб будь-якого двигуна. Але свічки запалювання Bosch процвітають не тільки на дорогах. Їх якість також забезпечує можливість їх використання в області морських і промислових технологій, а також для садово-городнього інвентарю. Серед інших важливих завдань можна відзначити підпал повітряно-паливної суміші з низьким викидом, ефективний захист від корозії і заїдання різьби, а також високу електричну провідність. Значні переваги для вас, вашого автомобіля і навколишнього середовища: скорочення споживання палива, найкраща продуктивність і зниження рівня викидів.

Додаткова інформація та цікаві подробиці

Ми зібрали найчастіші запитання від наших клієнтів і підготували відповіді на них. Ознайомтеся зі списком запитань, сподіваємося ви знайдете серед них ваше і отримаєте вичерпну відповідь. Якщо ж вашого питання немає, сміливо набирайте наш телефон або заповнюйте форму зворотного дзвінка, у будь-якому разі наш майстер у найкоротший час зв’яжеться з вами і допоможе.

Висока продуктивність

Існує компонент, поодинці рухає весь міжнародний автоспорт: свічка запалювання Bosch. У світі гонок і під час будь-якого спортивного події змагаються покладають надії на свічки запалювання Bosch. І не безпідставно.

Для вирішення завдань мотоспорту нами були розроблені свічки запалювання з високоякісних матеріалів, таких як ітрій, платина і іридій. Але те, що успішно використовується на гоночному треку, може бути також корисним і на звичайній дорозі. Це спонукало нас об'єднати технічні інновації зі свічками запалювання оригінального устаткування. Фактично, найчастіше перед запуском в серійне виробництво для СТО або ринку автокомпонентів вони проходять додаткове доопрацювання.

Успіх і якість із 1902 року: свічки запалювання Bosch залишають свій слід в історії

Ось уже більше сотні років винахід компанії Bosch допомагає автомобілям рухатися. 7 січня 1902 року компанією Bosch був запатентований високовольтний індуктор (магнето), оснащений свічкою запалювання. У перший раз стало можливим гарантувати надійний підпал повітряно-паливної суміші в двигунах внутрішнього згоряння. Так свічки запалювання Bosch внесли вагомий вклад в технологічний прорив автомобілебудування. Вони також заклали основу для розвитку потужних, економічних та екологічно нешкідливих двигунів. До цього дня провідні виробники автомобілів продовжують використовувати свічки запалювання Bosch в якості оригінального обладнання. Свічки запалювання Bosch також використовуються в суднових двигунах, гідроциклах, садово-городній інвентар та інвентарі лісової промисловості, великих газових двигунах, водяних насосах і резервних генераторах.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини