Ми робимо все для Вашого автомобіля

Фільтри

Високоякісні фільтри Bosch захищають найважливіші деталі вашого автомобіля. Саме тому на наших СТО завжди в наявності асортимент новітніх масел і повітряних фільтрів для практично будь-якого компонента автомобіля.

Фільтри Bosch — захисники двигуна

Ми в Бош Авто Сервіс аніскільки не сумніваємося: високоякісні фільтри Bosch захищають найважливіші деталі вашого автомобіля. Вони надійно утримують бруд, оберігають від стирання і затримують найдрібніші частинки, запобігаючи їх попаданню в систему уприскування, двигун і салон автомобіля. Також вони надійно утримують воду, у випадку з дизельними двигунами.

Регулярна перевірка та заміна фільтрів

Фільтри повинні регулярно перевірятися фахівцями і замінюватися у відповідності зі специфікаціями виробника. Це єдиний спосіб зберегти повну потужність двигуна і запобігти передчасному забруднення олії. Для захисту здоров'я водія та пасажирів ми рекомендуємо встановлювати салонні фільтри Bosch з активованим вугіллям. Для забезпечення надійної фільтрації (наприклад, шкідливих газів) вони також повинні піддаватися заміні кожні 15 000 км пробігу або не менше разу на рік.

Дизельні фільтри - незамінна захист систем уприскування

Основною метою дизельного фільтра є захист системи упорскування і двигуна від попадання сторонніх часток, води та інших відкладень в паливо. Довговічні матеріали ізоляції і корпусу, оптимальне наповнення фільтра і поліпшене відділення води - все це робить дизельні фільтри Bosch ідеальним рішенням для вашого автомобіля, навіть коли ви використовуєте біодизельне паливо.

Бензиновий фільтр - ефективний захист навіть від найменших сторонніх часток

Навіть найменші сторонні частинки можуть призвести до серйозного зносу електронної системи упорскування і двигуна вашого автомобіля. Бензинові фільтри Bosch можуть видаляти з палива навіть сторонні частинки розміром менше 0,001 мм, забезпечуючи, таким чином, оптимальну роботу і тривалий термін служби компонентів. У карбюраторних двигунах, для запобігання проблем при запуску і перебоїв в роботі, використовуються прямоточні паливні фільтри. Такі фільтри запобігають забрудненню форсунок.

Масляний фільтр - для безвідмовної роботи двигуна

Масляний фільтр необхідний для захисту масла в двигуні від забруднень. Короткі поїздки і рух з частими зупинками є джерелом підвищених навантажень. Частий холодний запуск призводить до утворення великої кількості конденсату і надлишку палива в горючої суміші. Наслідки: незгорілі вуглеводні і конденсат потрапляють в масло. Під впливом високих температур двигуна вони випаровуються, зменшуючи мастильні властивості масла. Щоб не забивати собі голову подібними речами в проміжках між рекомендованими датами технічного обслуговування, радимо вам використовувати тільки високоякісні масляні фільтри Bosch.

Повітряний фільтр - це тупик для будь-яких сторонніх часток

Повітря постійно надходить в автомобіль під час руху, охолоджуючи двигун і формуючи правильну паливну суміш. Метою повітряного фільтра є забезпечення ефективного захисту двигуна від попадання частинок бруду і, як наслідок, передчасного зносу. Повітряний фільтр також знижує рівень шуму. Прориви фільтра і його пориста структура призводять до потрапляння зайвого повітря у впускний канал. Тому всі повітряні фільтри Bosch оснащуються герметичними і виключно зносостійкими поліуретановими ущільненнями, точно підігнаними за формою корпусу, який нейтралізує будь-які нерівності і зберігає свою гнучкість і еластичність протягом усього терміну служби.

Салонний фільтр - ковток свіжого повітря

Для забезпечення сприятливої атмосфери для водіння необхідно перш за все видалити, з надходить в салон повітря, пилок, пил та інші забруднюючі речовини. Салонні фільтри Bosch захищають не тільки ваше здоров'я, але і систему кондиціонування повітря вашого автомобіля. Салонні фільтри з активованим вугіллям забезпечують додатковий захист від неприємних запахів і шкідливих газів. Матеріал, що використовується видобувається шляхом деструктивної перегонки шкаралупи кокоса, перетвореної в вугілля. Необхідний для утворення необхідної структури пар нагрівається до температури 800 C. В результаті площа внутрішньої поверхні 1 грама активованого вугілля досягає 1000 м²; іншими словами, одна чайна ложка вугілля за розміром приблизно відповідає одному футбольному полю.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини