Ми робимо все для Вашого автомобіля

Склоочисники

Робочі якості склоочисників і, як наслідок, видимість починають швидко падати вже через 12 місяців експлуатації. Тому своєчасна заміна старих склоочисників на нові від Bosch — це хороша ідея. Чудова робота цих склоочисників і тривалий термін їх служби гарантують оптимальну видимість під час руху — навіть в найгірших погодних умовах.

Склоочисники Bosch — ідеальний огляд

На BOSCH CAR SERVICE АВТО-ВИНТ використовуються виключно продукти найвищої якості. Саме тому ми довіряємо чудовим склоочисникам Bosch. Цікаво що кожен склоочисник виконує понад 750 тисяч робочих циклів, очищаючи площа, рівну площі 80 футбольних полів. Незалежно від того, яка модель склоочисників Bosch встановлена на вашому автомобілі, ви завжди можете бути впевнені в чудовій очищення, оптимальної видимості і безпечному водінні навіть в найсуворіших погодних умовах.

Безкаркасні щітки Aerotwin — найвища якість, інноваційний дизайн та максимальний комфорт

Безкаркасні склоочисники Aerotwin оснащені спеціальною високотехнологічної пружинної направляючої, яка ідеально адаптується до вигину лобового скла автомобіля і рівномірно розподіляє контактний тиск по всій довжині склоочисника. В якості очищає елементу використовується спеціальний склад двокомпонентної гуми з технологією покриття Power Protection Plus, який забезпечує тривалий термін служби склоочисників і безшумність очищення. Склоочисники Bosch Aerotwin підходять майже до будь-якої моделі автомобіля.

Стандартні склоочисники Twin — гарант тривалого терміну служби

Міцний металевий каркас з дворазовою захистом від корозії забезпечують склоочисникам Twin довговічність і особливу зносостійкість. За допомогою універсального адаптера Quick-Clip вони легко встановлюються на автомобіль. Двокомпонентний склад для чищення елемента гарантує оптимальну очистку лобового скла і безпеку під час руху.

Стандартні склоочисники Eco: оптимальне співвідношення ціни і якості

Склоочисники Bosch Eco — це оптимальне співвідношення ціни і якості. Металевий каркас, захищений від корозії, і очищаючий елемент з натуральної гуми з графітовим покриттям забезпечують ретельне очищення. За умовчанням встановлено універсальний адаптер дозволяє нашим фахівцям СТО виконувати їх легку і швидку заміну.

Очисники заднього скла

Всі представлені моделі очищувачів заднього скла Bosch забезпечують ідеальний огляд і більший рівень безпеки при русі заднім ходом. В асортименті задніх склоочисників Bosch знайдеться рішення практично для кожної моделі автомобіля. Він включає в себе: безкаркасні склоочисники Aerotwin, склоочисники каркасної конструкції, дизайнерські в пластиковому корпусі і змінні гумки щіток склоочисника.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини