Ми робимо все для Вашого автомобіля

Акумулятори

Кожна третя поломка автомобіля доводиться на несправність акумулятора. Професіонали знають, що дешевий акумулятор — це не завжди найкраще рішення. Тому ми рекомендуємо високоякісні акумулятори Bosch — запорука більшої надійності і ефективності круглий рік.

Автомобільні акумулятори Bosch — максимальна потужність

У сучасних автомобілях використовується безліч новітніх технологій, таких як, наприклад, системи забезпечення безпеки при водінні. Це призвело до істотного збільшення кількості необхідної енергії в порівнянні з минулим. Традиційні джерела енергії скоро вичерпають свої запаси. Чи знаєте ви, що кожна третя поломка автомобіля пов'язана з несправністю акумулятора. Професіонали СТО Бош Авто Сервіс знають, що дешева альтернатива ─ не завжди найкраща. Деяким автомобілям необхідні спеціальні акумулятори, такі як моделі S5A (AGM) і S4E (EFB) від Bosch, що дають набагато більше енергії навіть після численних циклів зарядки-розрядки і в будь-яких погодних умовах.

Акумуляторні технології Bosch — оптимальна потужність для будь-яких потреб

Кожен фахівець будь-який з наших СТО цілком і щодня віддає себе роботі, щоб автомобілі наших клієнтів поверталися на дорогу якомога швидше. Саме тому в Бош Авто Сервіс ми повністю довіряємо інноваційним технологіям і першокласним стандартам акумуляторів Bosch. Вони були розроблені для задоволення різноманітних потреб різних типів автомобілів. Таким чином, ви можете бути впевнені, що крім високого рівня якості, безпеки і надійності акумулятора, у вашого автомобіля завжди буде достатній запас потужності.

Акумулятори S5A AGM з технологією AGM — для автомобілів з функцією старт-стоп і рекуперацією енергії гальмування

Технологія AGM (Absorbent Glass Mat - абсорбує скловолокно) від компанії Bosch є кращою з представлених на ринку і задовольняє найвищим вимогам. Постійно зростаюча кількість електроніки в сучасних автомобілях вимагає в рази більше енергії, ємності, отже, набагато більш потужних акумуляторів. Акумулятори S5А AGM від Bosch - ідеальне рішення для таких областей застосування. Bosch S5A показують набагато вищі результати по потужності, ніж традиційні АКБ. Вони також здатні накопичувати енергію рекуперації гальмування, забезпечуючи таким чином постійне енергопостачання електронних пристроїв автомобіля.

Акумулятори S4E з технологією EFB — для автомобілів з системою старт-стоп

Акумулятор S4E EFB з технологією EFB займає проміжне положення між традиційними акумуляторів і АКБ з технологією AGM. Він ідеально підходить для автомобілів з функцією старт-стоп і є надійним джерелом енергії навіть при великій кількості підключеного електронного обладнання. Завдяки високій циклічної стійкості він завжди, навіть в найсуворіших погодних умовах, здатний забезпечувати необхідну кількість енергії для запуску двигуна.

Акумулятори S5 / S4 / S3 з технологією PowerFrame® - оптимальна пускова потужність для будь-якого автомобіля

Для автомобілів з більш стандартною комплектацією ідеально підходять стандартні джерела живлення. Але і тут найкраще довіритися високій якості Bosch. Модельний ряд S5, S4 і S3 ─ це надійні автомобільні акумулятори, які відповідають всім вимогам і підходять для будь-яких класів автомобілів. Використовувана в них технологія PowerFrame® не тільки забезпечує більш швидкий процес віддачі струму і прийому заряду, а й гарантує більш тривалий термін служби, велику ємність і підвищені струми холодного пуску.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини