Ми робимо все для Вашого автомобіля

АВТО-ВИНТ

Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ — це одна з найбільших станцій технічного обслуговування мережі Bosch Car Service в місті Києві.

В наші робочі години якщо ви приїдете без попереднього запису, ми здійснимо ремонт так швидко, як це буде можливо. Вам ніколи не доведеться чекати довше, ніж це буде необхідно.

Ми відкриті для вас

В тісній ділової співпраці з офіційним представником Bosch в Україні, виробником високоякісних автозапчастин та сервісного обладнання для всіх марок автомобілів, в нашому автосервісі Bosch Car Service АВТО-ВИНТ ми здатні задовольнити будь-які потреби вашого автомобіля.

Завдяки нашим комплексним послугам ми задовольняємо ваші індивідуальні побажання та вимоги до кожного аспекту вашого автомобіля. Ми обслуговуємо всі марки автомобілів. Ми також пропонуємо вам повний спектр систем приводу, від бензинових до дизельних, електричних і гібридних двигунів. Усі майстерні Bosch Car Service проходять систематичну сертифікацію та беруть участь у комплексних заходах з постійного забезпечення якості.

Довіряйте найпопулярнішій німецькій мережі майстерень

Ми пишаємося тим, що Bosch Car Service вже багато років поспіль визнається найпопулярнішим брендом серед мереж автосервісів. Наші цінності також відображені в нашій унікальній сервісній обіцянці.

Управління якістю: висока продуктивність з традиціями

Ми зібрали найчастіші запитання від наших клієнтів і підготували відповіді на них. Ознайомтеся зі списком запитань, сподіваємося ви знайдете серед них ваше і отримаєте вичерпну відповідь. Якщо ж вашого питання немає, сміливо набирайте наш телефон або заповнюйте форму зворотного дзвінка, у будь-якому разі наш майстер у найкоротший час зв’яжеться з вами і допоможе.

Видатна якість на кожному етапі процесу

Наша неперевершена якість є результатом взаємодії першокласних характеристик продукції, професійного сервісу та задоволення ваших очікувань. Наші автосервіси Bosch привітно зустрінуть вас, виконають ваше замовлення з професійною досконалістю і вчасно повернуть ваш автомобіль до експлуатації.

Визначені стандарти та налагоджені процеси допомагають нам завжди пропонувати вам найкращі рішення. Регулярні перевірки якості гарантують дотримання наших стандартів. Звідси ми виводимо заходи для постійного самовдосконалення — з особливим акцентом на навчання та підвищення кваліфікації.

Інноваційна технологія тестування підтримує професійну діагностику автомобілів

У всіх майстернях Bosch Car Service використовуються найсучасніші технології тестування та цифрові інформаційні системи. Це оптимальне поєднання забезпечує систематичну діагностику та кваліфікований ремонт автомобілів.

Твої переваги:

 • Швидка та чітка діагностика несправностей.
 • Заощаджуйте час і гроші завдяки швидкому та ефективному ремонту.

Ми постійно вдосконалюємося завдяки регулярним заходам щодо якості

Наші стандарти якості та процеси регулярно перевіряються зовнішніми фахівцями. Заходи, що випливають з цього, гарантують, що ми постійно вдосконалюємось. Крім того, на підготовлених автомобілях проводяться незаплановані випробування в майстерні. Таким чином ми підтримуємо першокласну якість обслуговування і гарантуємо, що жодна несправність автомобіля не залишиться непоміченою.

Твої переваги:

 • Покладіться на якість послуг при проведенні техоглядів відповідно до специфікацій, а також при професійній діагностиці автомобілів.
 • Покладіться на наш багаторічний досвід і сильну орієнтацію на клієнта.

Управління якістю

Ми прагнемо надавати вам високоякісне обслуговування клієнтів та експертну технічну підтримку.

Якісні автозапчастини

Ми використовуємо високоякісні запасні частини Bosch для вашого автомобіля.

Професійні механіки

Наші професійні механіки демонструють наше прагнення завжди надавати вам найкращі послуги.

Поширені запитання та відповіді на них

Ми зібрали найчастіші запитання від наших клієнтів і підготували відповіді на них. Ознайомтеся зі списком запитань, сподіваємося ви знайдете серед них ваше і отримаєте вичерпну відповідь. Якщо ж вашого питання немає, сміливо набирайте наш телефон або заповнюйте форму зворотного дзвінка, у будь-якому разі наш майстер у найкоротший час зв’яжеться з вами і допоможе.

 • Коли слід міняти ремінь ГРМ?

  Як правило, ремінь ГРМ слід замінювати через 60 000-100 000 км пробігу або кожні 5 років. Однак ця інформація варіюється залежно від виробника. Важливо, щоб ви самостійно перевірили рекомендації виробника щодо заміни ременя ГРМ для вашої моделі автомобіля або запитали в Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ.

  Деякі виробники рекомендують навіть більш ранню заміну, інші - ще більш пізню. Інформацію про це ви знайдете в інструкції з експлуатації та/або в графіку технічного обслуговування. Ви завжди повинні дотримуватися інтервалу технічного обслуговування, інакше в гіршому випадку це може призвести до пошкодження двигуна.

 • Чи порушує ремонт автомобіля умови гарантії?

  Огляд не є обовʼязковим, а добровільним. Тим не менш, ви повинні регулярно відвідувати сервісний центр протягом гарантійного терміну згідно інструкцій до вашого автомобіля, інакше виробник не покриватиме збитки.

  Крім того, сервісна книжка є хорошим аргументом при продажу автомобіля, оскільки потенційні покупці побачать, що ваш транспортний засіб регулярно проходить технічний огляд в офіційного представника мережі Bosch Car Service АВТО-ВИНТ.

 • Чому рекомендується регулярне обслуговування автомобіля?

  Якщо ви хочете завжди бути повністю впевненими в безпеці та надійності свого автомобіля, вам неодмінно слід регулярно проходити загальне технічне обслуговування. На практиці це означає не рідше одного разу на рік. При великому пробігу або інтенсивному використанні інтервал стає коротшим.

  Найважливішою перевагою належного обслуговування автомобіля є відчуття абсолютної впевненості в тому, що ви користуєтеся безпечним транспортним засобом. Нехтування технічним обслуговуванням або використання невідомих постачальників послуг може залишити вас з неприємними сумнівами і навіть призвести до нещасного випадку.

  На додачу до питань безпеки, якщо ви не пройдете технічний огляд у кваліфікованого спеціаліста в потрібний час, надійність вашого автомобіля може знизитися до менш ніж 100%. Уявіть, що ви стоїте з родиною на узбіччі дороги, чекаючи на евакуатор. Очевидно, що в такій ситуації ніхто не хотів би опинитися. Тож якомога швидше запишіть свій автомобіль в Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ.

 • Які ознаки того, що у вашій гальмівній системі можуть бути проблеми?

  Ми зібрали кілька ознак, які допоможуть вам розпізнати симптоми різноманітних проблем і зрозуміти коли різні компоненти гальмівної системи зносилися та потребують заміни.

  Перелік:

  Скрегітливий шум; Металеве пищання; Загоряється індикатор зносу колодок; Клацаючий шум після натискання або відпускання гальм; Виникає вібрація гальм лише при зниженні швидкості; Автомобіль тягне в один бік під час гальмування; Педаль гальма натискається занадто легко.

  У таких випадках рекомендуємо звернутись до спеціалістів Бош Сервіс АВТО-ВИНТ на діагностику гальмівної системи.

  Надійна гальмівна система це в першу черга безпека у вашому автомобілі.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини