Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна масла в АКПП

Заміна масла в коробці перемикання передач — одим із найважливіших пунктів у ТО авто. Регламент проведення ТО багатьох машин наказує заміну коробкового мастила через кожні 60 000 км пробігу.

Коли необхідна заміна фільтра салону

Заміна масла необхідна для нормального функціонування автоматичної коробки передач. У трансмісійній рідині (маслі АКПП) поступово накопичуються продукти зносу - масло темніє, стає густішим і втрачає свої змащувальні властивості. Все це призводить до зносу рухомих деталей АКПП - втулок, шайб ковзання, підшипників.

Чим загрожує несвоєчасна заміна масла АКПП?

  • Проблеми з перемиканням передач.
  • Збільшена витрата палива.
  • Повна несправність АКПП.

Ознаки несвоєчасної заміни масла АКПП

  • Низький рівень масла АКПП.
  • Темний колір масла АКПП.
  • Горілі запахи.

У яких коробках можна міняти масло апаратним способом

У більшості коробок типу:

  • Автомат
  • Робот
  • Варіатор

Часткова заміна масла АКПП

Фільтр у піддоні АКПП у багатьох автомобілів розрахований на більший експлуатаційний інтервал, ніж саме масло АКПП. У деяких випадках, відповідно до рекомендацій виробників автомобілів, можна проводити заміну масла в АКПП без зняття фільтра. Також потрібно стежити за рівнем мастила і перевіряти його в терміни, зазначені в регламенті робіт для вашого автомобіля.

Часткова заміна оливи АКПП не є альтернативою повній заміні. Повну заміну неможливо здійснити в «ручному» режимі без спеціального обладнання.

Адже під час «ручної» заміни оливу замінюють не повністю, а просто стару розбавляють новою, і для того щоб збільшити концентрацію нової оливи, доводиться кілька разів повторювати процедуру, що невиправдано дорого з погляду вартості трансмісійної рідини.

Повна заміна масла АКПП

Повна заміна можлива тільки на спеціальній установці для апаратної заміни масла. Методом витіснення відпрацьоване мастило під тиском виштовхується з коробки і в тому ж обсязі додається нове. Циркуляція здійснюється безперервно, що абсолютно безпечно для АКПП.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини