Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна фільтра салону

Регулярна заміна фільтра салону забезпечує надходження очищеного повітря і підтримання комфортного мікроклімату, запобігає появі цвілі та неприємного запаху.

Коли необхідна заміна фільтра салону

Багаторівневе очищення повітря дає змогу нейтралізувати небезпечні для людини компоненти і продовжити термін служби обладнання. У процесі експлуатації фільтрувальний елемент забруднюється, в ньому скупчуються шкідливі речовини й алергени. Тому замінювати його слід регулярно.

Ознаками того, що потрібна заміна є:

  • швидке утворення конденсату на поверхні скла;
  • поява гнильних запахів під час увімкнення кондиціонера;
  • зниження продуктивності кліматичного обладнання;
  • проникнення всередину вихлопних запахів при закритих стеклах;
  • запилення панелі приладів і лобового скла зсередини.

Быстро и качественно поменять комплектующие можно в автосервисе Элькарс. Чтобы записаться на удобное время и узнать стоимость замены салонного фильтра, позвоните нашим менеджерам.

Як часто необхідно проводити заміну фільтра салону?

Термін служби залежить від низки факторів. Основним є ступінь запиленості. Наприклад, під час їзди ґрунтовою дорогою або в районах із сильною загазованістю міняти комплектуючі доводиться частіше.

Також на очисне пристосування негативно впливає волога. Якщо машина тривалий час простоювала на вулиці або в сирому гаражі і на очищувач потрапила волога, то знадобиться нова деталь. Процедура знадобиться під час антибактеріальної обробки системи вентилювання та кондиціонування.

Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендується перевіряти елемент в рамках кожного технічного обслуговування автомобіля, через 10000 км пробігу. Заміна проводиться, в середньому кожні 20000 км.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини