Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна масла і масляного фільтра

Для збереження деталей двигуна використовується моторна олива. Воно сприяє зменшенню коефіцієнта тертя, даючи змогу утримувати стабільну температуру двигуна та прогнозувати зношування деталей, подовжуючи їхню роботу.

Заміна мастила і масляного фільтра в двигуні автомобіля

Зазвичай процедуру радять проводити через кожні 10-15 тис. км пробігу. Але ця рада актуальна для тих автомобілів, які експлуатуються в нормальних умовах. Чим вони гірше, тим частіше треба міняти масло і фільтри.

Фактори, які ускладнюють експлуатацію авто: сильні морози, вологий клімат, часта і різка зміна температур, висока запиленість повітря, часте перевантаження мотора.

У міських умовах до них можна додати пересування в режимі пробок. У цих випадках заміна масла і фільтрів проводиться через кожні 10-12 тис. км, якщо мова йде про синтетичні рідинах, і 5-7 тис. км, якщо про мінеральних.

Перевірка стану електроніки

Компʼютерна діагностика авто дає змогу зібрати інформацію про помилки блоків керування двигуном, електромережою, паливною системою, мультимедіа та кліматичною установкою.

Вимірювання напруги та визначення місткості акумулятора

Послуга особливо актуальна наприкінці сезону, наприклад, під час підготовки машини до літа або зими.

Вартість комп'ютерної діагностики

Вартість послуг визначається індивідуально в кожному випадку. Вона залежить від ціни Нормогодини на СТО, рекомендацій виробника авто та особливостей комплектації конкретної машини.

Але коли клієнту потрібна діагностика ходової, ціна завжди буде прозорою та обґрунтованою. У мережі Бош Авто Сервіс ви отримуєте підтверджувальні документи з повним списком робіт та розшифруванням вартості.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини