Ми робимо все для Вашого автомобіля

Рихтувальні роботи

Рихтувальні кузовні роботи — трудомісткий процес, для нього потрібні сучасні інструменти і правильний підбір технології рихтування, якщо ви хочете отримати якість. Досвідчені майстри знають ефективні методи відновлення поверхні будь-якого автомобіля і в їхньому арсеналі є всі необхідні інструменти.

Процедура кузовного ремонту автомобіля

Основа основ кузовного ремонту автомобіля — рихтування листового металу пошкоджених панелей. Існує чимало методів, за допомогою яких можна повернути пошкодженому металу його колишню форму.

У разі незначних пошкоджень ремонт здійснюється за технологією локального кузовного ремонту, за якої рихтування піддається тільки місце пошкодження.

Основними прийомами, що застосовуються під час рихтування кузова, є витягування і видавлювання деформованих ділянок кузова. Рихтування металу панелей кузова включає в себе кілька основних етапів: визначення ступеня пошкоджень, попереднє відновлення форми кузовних панелей, рихтувальну роботу різними інструментами.

Кузовні роботи в нашому центрі виконуються кваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання та за технологією, що забезпечує високу якість виконуваних нами робіт.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини