Ми робимо все для Вашого автомобіля

Малярний цех

Щоб повернути колишній вигляд лакофарбової поверхні вашого автомобіля або прибрати дрібні пошкодження, достатньо звернутися до нашого малярного цеху, провести візуальний огляд і діагностику пошкоджень.

Фарбування автомобілів і додаткові послуги

Кузовні та малярні роботи проводяться нашими кваліфікованими майстрами із застосуванням новітнього обладнання та нових технологій. Так, наприклад, підбір кольору фарби здійснюється за допомогою спеціальної технології. Для цього використовується портативний аналізатор кольору і зразки фарби по кожній марці та моделі автомобіля, надані оригінальними виробниками. Щоб порівняти колір старого і нового покриття, ми проводимо спеціальний тест, який дає змогу забезпечити 98-100% збігу відтінку. Таким чином, наші фахівці створюють потрібний колір і консистенцію фарби для локального фарбування, який неможливо відрізнити від решти лакофарбового покриття.

Ми проводимо заміну пошкодженого скла, установку нових дверних і замків запалювання. Крім цього, ми маємо в своєму розпорядженні широкий асортимент всіляких оригінальних запчастин, тому можемо працювати з усіма марками і моделями автомобілів.

Малярні роботи та кузовні роботи в нашому автосервісі складають цілий список, який має такий вигляд:

  • арматурні роботи всіх типів і рівнів складності;
  • демонтаж і встановлення різних елементів кузова;
  • локальні та капітальні малярні роботи, кузовні роботи;
  • ремонт і фарбування пластикових кузовних елементів (бампера, спойлера, накладок, молдингів та ін.);
  • ремонт кріплення фар та їх полірування;
  • полірування кузова і пластикових елементів;
  • зварювальні роботи різних типів і рівнів складності.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини