Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна сайлентблоків важелів підвіски

Ці кріпильні елементи встановлюються в передній і задній підвісках, вони використовуються для фіксації коробки передач, амортизаторів, мотора. У їхні функції входить гасіння коливань, запобігання деформацій, забезпечення правильного положення деталей вузлів.

Необхідність заміни сайлентблоків

На елементи падає високе навантаження, що і призводить до природного зносу. Згідно з інструкцією, заміна сайлентблоків повинна проводитися через кожні 100 тисяч кілометрів пробігу.

Є кілька ознак, за якими можна визначити знос кріплень. Замінити їх необхідно, якщо:

  • ускладнилося керування автомобілем, реакція на поворот рульового колеса відбувається із затримкою;
  • на швидкості машину кидає в сторони;
  • порушився розвал сходження;
  • нерівномірно зношуються покришки.

Оцінити стан цих деталей можна за допомогою огляду. Автомобіль потрібно встановити на яму, естакаду, очистити конструкції від бруду. На елементах не повинно бути розривів, тріщин.

Зволікати з установкою нових кріплень не можна, це призведе до руйнування інших деталей, потрібно буде міняти весь вузол, що потребуватиме істотних витрат. До того ж їзда на автомобілі зі зношеними виробами небезпечна, виникає реальний ризик аварії.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини