Ми робимо все для Вашого автомобіля

Заміна гальмівних дисків і колодок

Ідеально працює гальмівна система життєво важлива не тільки для вас, але і для всіх інших учасників дорожнього руху. Тому забезпечте собі і оточуючим безпеку, регулярно перевіряючи стан всіх компонентів системи. Адже кожен автомобіль містить ряд компонентів, схильних до природного зносу при щоденному використанні.

Професійна порада експерта

  • Установка оригінальних гальмівних дисків і колодок Bosch, заміна гальмівної рідини
  • Повний асортимент компонентів найвищої якості
  • Новітнє випробувальне обладнання для професійної діагностики і ремонту

Поширені запитання щодо заміни гальмівних дисків і колодок

  • Гальмівний шлях вашого автомобіля занадто довгий?

    Це може бути наслідком старіння гальмівної рідини. У цьому випадку необхідно негайно провести її заміну. Перевірка і заміна гальмівної рідини є однією з найважливіших операцій технічного обслуговування автомобіля. Ця рідина постійно поглинає воду, що може привести до появи в ній бульбашок пари при високих температурах, якщо частка води становитиме понад 3%. При гальмуванні ці бульбашки стискаються, що може перешкодити формуванню достатнього тиску гальмування. У гіршому випадку це може привести до повної відмови всієї гальмівної системи. Рекомендації: для забезпечення вашої власної безпеки замінюйте гальмівної рідини автомобіля раз на два роки.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини