Ми робимо все для Вашого автомобіля

Перевірка розвал-сходження

Розвал-сходження впливає на стійкість керування автомобілем. Від цього залежить керованість машиною і безпека як самого водія, так і всіх його пасажирів.

Що таке розвал-сходження?

У процесі використання автомобіля колеса можуть опинитися під неправильним кутом, що сильно вплине на керованість. За стандартних погодних умов це може не відчуватися, але під час дощу водій ризикує потрапити в аварію. Процедура сходження-розвалу серйозно покращує керованість транспортного засобу.

Взагалі, у поняття є два визначення. Згідно з першим, так називається процес регулювання підвіски на транспортному засобі. Друге поняття означає приведення до стандартного стану кутів колеса і його опор. Ці параметри безпосередньо впливають на стійкість самих коліс і на швидкість зносу шин. Неправильне налаштування призведе до погіршення зносостійкості гуми і поломок колісних баз.

Кому і для чого потрібна процедура сходу-розвалу?

Якщо автомобілісти помічають погану керованість, відведення машини в бік або швидкий знос покришок, то необхідно зробити розвал-сходження.Перевірка транспортного засобу потрібна після низки ремонтних робіт, наприклад, після заміни рульових тяг, пружин і стійок.

Під час процедури майстер вивчає стан дисків коліс і перевіряє тиск повітря в колесах.Кожна з маніпуляцій впливає на показники датчиків.

Типи розвал-сходження

Висловлюючись науковою мовою, розвал-сходження — це кути установки коліс зі своїм напрямком. Розвал являє собою кут обертання між вертикаллю і площиною коліс.

Є два типи цієї операції: Позитивний і негативний.Якщо верх колеса має зовнішній ухил — проводиться позитивний, і навпаки.

Головне завдання процедури — гасіння вібрації за рахунок налаштування показників пружності покришок. Таким чином усувається негативний вібраційний ефект, який заважає нормальному керуванню автомобілем.

Ще одне важливе завдання — забезпечення зчеплення з дорожнім покриттям, що, знову ж таки, є запорукою підвищення керованості. В конструкції передбачається нульовий, але частіше — негативний розвал. Але функція його та сама, що у позитивного. Вона зводиться до того, щоб оберігати машину від зайвої вібрації і робити її слухнянішою. Тим більше негативний розвал має більш щільне зчеплення з трасою, ніж позитивний.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини