Ми робимо все для Вашого автомобіля

Компʼютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика — це професійний метод тестування електронних систем транспортного засобу, а також виконавчих механізмів, що впливають на його роботу. Фахівці ретельно перевіряють автомобіль за допомогою інноваційного обладнання для проведення профілактики або визначення конкретних несправностей. Своєчасна перевірка дозволяє виявити безліч ламань, що вимагають оперативного втручання. Однак проводити діагностику легкових автомобілів необхідно і в профілактичних цілях для забезпечення безпеки та комфортної їзди.

Перевірка стану електроніки

Компʼютерна діагностика авто дає змогу зібрати інформацію про помилки блоків керування двигуном, електромережою, паливною системою, мультимедіа та кліматичною установкою.

Вимірювання напруги та визначення місткості акумулятора

Послуга особливо актуальна наприкінці сезону, наприклад, під час підготовки машини до літа або зими.

Визначення стану авто перед купівлею

Зазвичай комп’ютерна діагностика машини дає змогу виявити її реальний пробіг та якість обслуговування. Завдяки цьому вам не доведеться купувати «кота в мішку».

Вартість комп'ютерної діагностики

Вартість послуг визначається індивідуально в кожному випадку. Вона залежить від ціни нормогодини на СТО АВТО-ВИНТ, рекомендацій виробника авто та особливостей комплектації конкретної машини.

Але коли клієнту потрібна діагностика ходової, ціна завжди буде прозорою та обґрунтованою. У СТО Бош Авто Сервіс ви отримаєте підтверджувальні документи з повним списком робіт та розшифруванням вартості.

Поширені запитання щодо комп’ютерної діагностики автомобіля

  • Що саме може показати комп’ютерна діагностика?

    В усіх сучасних автомобілях електроніка контролює роботу двигуна – впорскування палива, процес горіння та віддачу на виході. В машинах преміумкласу електронними блоками керування оснащено й інші вузли — коробку передач, підвіску, кліматичну установку тощо.

  • Для яких машин проводиться комп’ютерна діагностика?

    Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ - це мультибрендове СТО.

    Ми обслуговуємо авто будь-якої марки, різних років випуску. Працюємо з найновішим діагностичним обладнанням, співпрацюємо напряму з виробниками, всі роботи виконуємо за регламентом.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини