Ми робимо все для Вашого автомобіля

Діагностика гальмівної системи

Гальмівна система авто — дуже значуща частина безпечної їзди. Навіть невеликі несправності в роботі цієї системи можуть спричинити велику небезпеку. Крім цього, гальмівна система дає змогу отримати стійке користування авто довгий час. І саме для цього слід проводити діагностику.

Навіщо потрібна діагностика гальм

Автомобіль з несправною гальмівною системою - це загроза всім учасникам дорожнього руху, включно з водієм, його пасажирами. Вчасно проведена діагностика гарантує безпеку Вас і Ваших пасажирів. При появі відчутного погіршення гальмування слід негайно звернутися в спеціалізоване СТО. Проведена перевірка і ремонт допоможуть запобігти можливій аварійній ситуації.

Ми повністю перевіряємо всю систему гальм, стоянкового гальма, проводимо діагностику дискових і барабанних гальм.

Ознаки несправності гальмівної системи:

  • істотне збільшення або викривлення лінії гальмівного шляху (на вологій або сухій ділянці дорожнього полотна);
  • видимі сліди (патьоки) гальмівної рідини, порушення герметичності системи;
  • провали педалі гальма, зниження рівня тиску;
  • відчутний звук під час гальмування або вібрація.

За умови постійного «стеження» за автомобілем все, що має робити його користувач, — це дивитися за кількістю рідини, колодками і шлангами в системі.

Якщо кожен автолюбитель буде виконувати ці маленькі вимоги, то «залізний кінь» буде працювати дуже довго.Діагностика гальмівної системи — це вірне рішення, яке дає змогу будь-якому власнику машини уникнути не тільки серйозних поломок, а й наслідків.

Для того, щоб краще виявити, чи є якісь несправності потрібна діагностика гальмівної системи на стенді. Така діагностика дає змогу подивитись на стан гальм, і як ефективно вони працюють.

Діагностика гальм на стенді стала актуальним і безпомилковим методом перевірки. Під час проведення цього заходу авто кожним колесом по черзі опиняється на роликах, що обертаються, які імітують їзду дорогою, і, під час натискання на гальмо, комп'ютер визначає зусилля на кожному по-окремо. Після чого можна дізнатися, в якому стані перебувають гальма.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини