Ми робимо все для Вашого автомобіля

Ремонт автоелектроніки

Автоелектрика — важлива система, проблеми з якою можуть привести водія в СТО. Саме від неї залежить і безпека, і зручність керування транспортним засобом.

Ознаки несправності

Ремонт автоелектрики може знадобитися в таких випадках:

  • Не заводиться мотор. Причина, що викликає цю неполадку, це вихід з ладу електроланцюга бензонасоса або відсутність сигналів з датчика коленвала. Автоелектрик у Києві на Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ допоможе вирішити проблему.
  • Двигун не заводиться через неполадки в роботі сигналізації. Ринок пропонує великий вибір охоронних комплексів, але далеко не всі вони відрізняються надійністю. Іноді потрібен ремонт автоелектрики через некоректну роботу сигналізації.
  • Мотор заводиться, а потім глухне. Найчастіше проблема виникає через вихід з ладу іммобілайзера. Він буває штатним і позаштатним. У першому випадку проблему визначає індикатор, розташований на панелі приладів. При неполадках штатного обладнання блимає індикатор. Нештатний іммобілайзер - унікальний комплекс. У разі виходу з ладу цього пристрою потрібно шукати автоелектрика в Києві на Бош Авто Сервіс АВТО-ВИНТ, який допоможе вирішити проблему.
  • Не працюють освітлювальні прилади, покажчики поворотів. Причиною несправності може бути вихід з ладу запобіжника.
  • Мотор не заводиться, клацає реле стартера. Можливо, знадобиться ремонт генератора. Однак тільки автоелектрик зможе виявити причину неполадки.

Адреса та контактні дані

Для зв’язку з нашими фахівцями скористайтеся одним із способів зазначених нижче, а ще краще приїжджайте до нас на автосервіс. Прокласти маршрут можна натиснувши по посиланню у верхній частині карти або клікнувши по кнопці в нижній частині блоку.

Сервіс

Зворотний дзвінок
Поставити питання
Замовити запчастини